روغن زیتون آذرند
خانه / روغن زیتون / بازار فروش بهترین مارک روغن زیتون خارجی و ایرانی با تخفیف ویژه

بازار فروش بهترین مارک روغن زیتون خارجی و ایرانی با تخفیف ویژه

بازار تجارت روغن زیتون از رونق فوق العاده ای برخوردار گشته است. به نحوی که در حال حاضر شاهد عرضه بهترین مارک های خارجی و ایرانی این محصول می باشیم. نکته قابل ذکر این است؛ که اغلب مصرف کنندگان به دنبال مرکز فروش با تخفیف روغن زیتون هستند. این مراکز را در نقاط مختلف کشور مشاهده می کنیم. اما برخی از تولید کنندگان یا وارد کنندگان بهترین برندهای روغن زیتون، محصولات خود را به صورت غیر حضوری نیز به فروش می رسانند.بازار فروش بهترین مارک روغن زیتون خارجی و ایرانی با تخفیف ویژه

تولید انواع روغن زیتون ایرانی بکر و فرابکر در ایران

تولید انواع روغن زیتون ایرانی بکر و فرابکر در ایراندر حال حاضر، ایران یکی از مهم ترین کشورهای تولید کننده و فروشنده روغن زیتون می باشد. به نحوی که همواره شاهد تولید انواع روغن زیتون بکر و فرابکر ایرانی می باشیم.
پیش از تعریف روغن بکر و فرابکر، باید گفت؛ که به طور کلی انواع روغن زیتون در یکی از دسته های زیر قرار می گیرند:

 • روغن زیتون فرابکر
 • روغن زیتون بکر
 • روغن زیتون معمولی
 • روغن زیتون تصفیه شده
 • روغن زیتون تصفیه نشده

شایان ذکر است؛ که تفاوت انواع روغن زیتون بر اساس موارد زیر تعیین می گردد:

 • روش استخراج روغن
 • نوع مواد افزودنی
 • سطح اولئیک اسید آزاد

در واقع درجه بندی روغن زیتون بر اساس میزان اولئیک اسید صورت می گیرد.

روغن فرابکر، روغنی تصفیه نشده؛ فاقد افزودنی های شیمایی است. میزان اسید اولئیک این روغن، کمتر از یک درصد می باشد. روغن های فرابکر ایرانی تا حدودی رنگ سبز و طعم واقعی زیتون را دارا هستند.
روغن های بکر نیز تصفیه نشده اند؛ با این تفاوت که درصد اولئیک بالاتری دارند.

تولید روغن فرابکر ارگانیک در ایران با کیفیت مطلوبی انجام شده؛ و طرفداران زیادی دارد.

بهترین مارک روغن زیتون اسپانیایی در بازار ایران

بهترین مارک روغن زیتون اسپانیایی در بازار ایرانبهترین مارک روغن زیتون خارجی در بازار ایران، کدام است؟
بدون شک خلاصه کردن پاسخ سوال بالا در یک نام خاص، کار بسیار مشکلی می باشد. اما به طور کلی می توان گفت؛ که بخشی از بهترین روغن های زیتون موجود در بازار کشور، به برندهای اسپانیایی اختصاص دارد.

اسپانیا یکی از بهترین قطب های تولید روغن زیتون می باشد. این روغن ها با مارک های مختلفی به فروش می رسند. جهت کسب اطلاع از انواع مارک های اسپانیایی روغن زیتون می توان از تجار موفق این حوزه کمک گرفت. خوشبختانه امروزه این کار به واسطه سایت های اینترنتی معتبر امکان پذیر گشته است.

جدیدترین مدل های روغن زیتون با قیمت مناسب

جدیدترین مدل های روغن زیتون با قیمت مناسبروغن زیتون یکی از بهترین نمونه های روغن های گیاهی در بازار است. برخی از این محصولات،؛ روغن پخت و پز و برخی دیگر سرخ کردنی یا مخصوص سالاد می باشند.
البته همان طور که پیشتر بیان کردیم؛ روغن زیتون به نوبه خود انواع مختلفی دارد. به گونه ای که گاهی اوقات شاهد ارائه جدیدترین مدل های روغن زیتون هستیم.

با توجه به آنچه بیان شد؛ بدیهی است؛ که اقسام گوناگون روغن زیتون با قیمت های مختلفی در بازار عرضه شوند.
عوامل کلی تاثیرگذار بر قیمت این محصول غذایی عبارتند از:

 • نوع زیتون
 • روش روغن گیری 
 • نوع تجهیزات به کار رفته
 • میزان تصفیه شدگی یا بکر بودن روغن
 • میزان حرارت دهی و فعال و انفعالات شیمیایی صورت گرفته
 • نوع و درصد مواد افزودنی
 • نحوه بسته بندی
 • روش فروش روغن

به عنوان توضیح بیشتر باید اضافه کرد؛ که بهترین کار برای تهیه جدیدترین ارقام روغن زیتون با قیمت مناسب، مراجعه به مراکر اصلی تولید و توزیع محصول می باشد.

خرید اینترنتی روغن زیتون اصل رودبار به قیمت روز

خرید اینترنتی روغن زیتون اصل رودبار به قیمت روزبا توجه به گسترش تجارت الکترونیک، در حال حاضر امکان خرید اینترنتی روغن زیتون اصل رودبار فراهم شده است. این روغن از باکیفیت ترین و محبوب ترین روغن های گیاهی تولید شده در کشور به شمار می رود.
از آنجا که رودبار یکی از مناطق پروش دهنده زیتون در ایران است؛ تولید روغن از میوه درخت زیتون از دیرباز در این خطه رونق داشته است.

روغن زیتون رودبار اصل با قیمت های مختلفی در بازارهای سراسر کشور عرضه می شود. اما از طریق سایت های معتبر فعال در حوزه خرید و فروش اینترنتی روغن، می توان این محصول را به قیمت روز تهیه کرد.

شایان ذکر است؛ که روش های مختلفی جهت تشخیص روغن زیتون تقلبی از اصل وجود دارد. مهم ترین نکته توجه به رنگ و عطر این ماده خوراکی است.
رنگ روغن زیتون اصل زرد مایل به سبز می باشد. همچنین بوی این روغن تا حد زیادی به عطر و بوی میوه یا برگ درخت زیتون شباهت دارد.

قیمت انواع روغن زیتون ایتالیایی و اسپانیایی

قیمت انواع روغن زیتون ایتالیایی و اسپانیاییقیمت انواع روغن زیتون ایتالیایی و اسپانیایی را باید از مراکز عمده پخش آنها جویا شد. بدیهی است؛ که نمایندگی روغن زیتون، محصولات خود را با قیمت مناسب تری عرضه می کند. زیرا در این حالت روغن های وارد شده به کشور، بدون واسطه خریداری می شوند.

همچون سایر برندهای روغن زیتون، مارک های ایتالیایی و اسپانیایی این محصول با قیمت های مختلفی موجود می باشند. نوع روغن و میزان تصفیه شدگی آن، نقش مهمی در تعیین قیمت دارد. از طرفی همچون سایر مواد غذایی، نحوه بسته بندی روغن ها نیز بسیار مهم است.

علاوه بر مراجعه حضوری به نمایندگی ها، امروزه از طریق سایت های معتبر می توان قیمت انواع روغن زیتون های اسپانیایی و ایتالیایی موجود در بازار را به دست آورد. این سایت ها مستقیماً با پخش کنندگان عمده در ارتباط هستند.

صادرکنندگان روغن زیتون درجه یک ایرانی در سال 98

صادرکنندگان روغن زیتون درجه یک ایرانی در سال 98صادرکنندگان روغن زیتون درجه یک ایرانی در سال 98، بهترین ارقام روغن های تولید شده در داخل کشور را به خارج از مرزهای ایران، ارسال می کنند. به بیان بهتر روغن زیتون صادراتی از بهترین های حوزه خود انتخاب شده است.

بی تردید روغن زیتون ارگانیک از هر لحاظ بهتر بوده؛ و ارزش غذایی بالایی دارد. مهم ترین دلیل صادرات روغن زیتون درجه یک ایرانی به سایر نقاط دنیا را می توان به فواید مصرف این ماده خوراکی بی نظیر نسبت داد. مهم ترین تاثیر مثبت روغن زیتون بر سلامت افراد را می توان کنترل کلسترول خون دانست.

شایان ذکر است؛ که نحوه کار صادرکنندگان روغن زیتون ایرانی در سال 98 با سال های قبل متفاوت است. زیرا شرایط بازار و قیمت ها، همواره دستخوش تغییر می شوند.

بیشترین خریداران روغن زیتون خارجی بدون بو

بیشترین خریداران روغن زیتون خارجی بدون بوعده ای از مردم استفاده از روغن خارجی بدون بو را ترجیح می دهند. در واقع بیشترین خریداران روغن زیتون خارجی بدون بو، کسانی هستند؛ که به بوی این محصول حساس می باشند.
هر چند که روغن های فرابکر داخلی، بسیاری از خواص میوه زیتون را در خود گرد آورده اند؛ اما به علت بودار بودن، باب طبع برخی افراد نیستند. به همین دلیل روغن خارجی فاق بو، همواره مشتریان زیادی دارند.

خریدار روغن زیتون، این محصول غذایی را با اهداف مختلفی خریداری می کند. مهم ترین هدف استفاده از روغن زیتون، سالم بودن آن در مقایسه با سایر روغن های موجود در بازار است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم احمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09192416278
شماره فکس: 02189786977
آدرس کانال: azarandoil@
پست الکترونیکی: talaye.sabz20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده روغن زیتون بهداشتی ممتاز

تولید کننده روغن زیتون بهداشتی ممتاز با عرضه این محصول به صورت مستقیم و بی واسطه در بازار های داخلی و خارجی موجب رونق کسب و کار خود و جذب مشتریان فراوانی می گرد

پاسخی بگذارید

بازرگانی آذرند