روغن زیتون آذرند
خانه / روغن زیتون / مرکز تولید روغن زیتون طبیعی درجه یک

مرکز تولید روغن زیتون طبیعی درجه یک

در مرکز تولید روغن زیتون طبیعی درجه یک از هیچ افزودنی شیمیایی برای تهیه این محصول استفاده نمی شود.

در این مرکز بیشتر از فرآیند هایی کمک گرفته می ‌شود که در طی آن خاصیت دانه های زیتون از بین نرود و روغن تولید شده دارای عطر و بوی زیتون باشد.

مرکز تولید روغن زیتون طبیعی درجه یک

راهنمای تشخیص روغن زیتون درجه یک

راهنمای تشخیص روغن زیتون درجه یک

روغن زیتون جزو روغن های خوراکی پرخاصیت است زیرا دارای درصد چربی غیر اشباع بالاتری نسبت به دیگر روغن های خوراکی می باشد. روغن زیتون باکیفیت دارای خاصیت ضد سرطانی است.

توجه به رنگ روغن زیتون طبیعی می تواند جزو راهنمایی های تشخیص این محصول درجه یک باشد و باید حتما به آن اهمیت داد. 

روغن زیتون خوب و باکیفیت دارای رنگ متناسب با میوه زیتون است. علاوه بر این هر زیتون رنگ مخصوص خود را دارند و اگر مقدار برگ های آنها به همراه دانه زیاد باشد، رنگ روغن حاصل را کمی تغییر می‌ دهد.

یکی دیگر از مهم ترین راه های تشخیص روغن زیتون درجه یک توجه به تعیین خلوص این محصول می باشد. تست دو مرحله ای برای تعیین خلوص روغن زیتون وجود دارد که به شناسایی با کیفیت و بی کیفیت بودن این روغن منجر می‌شود.

۲ تا ۴ قاشق غذاخوری روغن زیتون در شیشه مربا خوری بریزید و در آن را محکم ببندید و  به مدت ۲۴ ساعت در یخچال قرار دهید. اگر روغن به حالت جامد درآمد چربی تشکیل نشده و روغن زیتون طبیعی است و اگر روغن به صورت مایع مانند، روغن چند گانه غیر اشباع است.

دو مورد گفته شده در متن فوق راه هایی برای تشخیص بهترین روغن زیتون درجه یک است. روغن زیتون به عنوان نوعی روغن گیاهی می تواند دارای خواص و فواید بسیار زیادی باشد و در راستای همین موضوع افراد تمایل دارند، این محصول را در باکیفیت ‌ترین نمونه‌ ها تهیه نمایند تا بتوانند از خواص و فواید آن بهره مند شوند.

فروش مستقیم روغن زیتون طبیعی

فروش مستقیم روغن زیتون طبیعی

فروش روغن زیتون طبیعی دارای طرفداران بسیار زیادی است زیرا همان طور که اشاره کردیم روغن زیتون جزو پرخاصیت ترین روغن های خوراکی است که از طرف متخصصین توصیه به مصرف آن می ‌شود.

روغن زیتون طبیعی باید بر مبنای یک فرایند های اصولی تولید شود تا خواص موجود در زیتون به طور کامل حفظ شود و محصول نهایی بتواند خاصیت طبیعی به خود بگیرد.

فروش مستقیم روغن زیتون طبیعی امروزه در بستر های اینترنت به نحو احسن انجام می پذیرد. در این سیستم از فروش با حذف واسطه ها و دلالان هزینه های مربوط به سود آنها حذف می شود و مشتریان می توانند محصول را با قیمت واقعی و ارزان در اختیار بگیرند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم احمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09192416278
شماره فکس: 02189786977
آدرس کانال: azarandoil@
پست الکترونیکی: talaye.sabz20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده روغن زیتون بهداشتی ممتاز

تولید کننده روغن زیتون بهداشتی ممتاز با عرضه این محصول به صورت مستقیم و بی واسطه در بازار های داخلی و خارجی موجب رونق کسب و کار خود و جذب مشتریان فراوانی می گرد

پاسخی بگذارید

بازرگانی آذرند